Najlepsze zadania Young Life stoją jeszcze przed nami. Jim Rayburn

Dołącz!

Uczniowie

Zapraszamy Was do uczestnictwa w organizowanych przez nas Clubach, wyjazdach, wydarzeniach – każda okazja jest dobra, żeby nas poznać, porozmawiać i zobaczyć, co robimy! Jeśli jednak chcecie wiedzieć więcej już teraz, skontaktujcie się z Dominikiem Fąferkiem lub Joanną Jarzyną – na pewno odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Wolontariusze

Young Life nie może istnieć bez wolontariuszy! Jeżeli chcesz nas bliżej, zapraszamy Cię do gościnnego udziału w organizowanych przez nas Clubach, gdzie możesz z nami porozmawiać i przyjrzeć się temu, co robimy. W każdy 1. i 3. wtorek miesiąca o godz. 18.30 spotykamy się przy ul. Krakowskiej 11/5, żeby porozmawiać o bieżących działaniach, wspólnie się pomodlić i po prostu pobyć razem. Zawsze czeka też kubek kawy lub herbaty i coś do przekąszenia. Zapraszamy!

Rodzice

Jeżeli chcieliby Państwo nas lepiej poznać i zobaczyć, czym dokładnie jest Young Life zapraszamy Państwa do gościnnego uczestnictwa w organizowanych przez nas Clubach (więcej w zakładce projekty), bądź towarzyszenia nam podczas obozu, jako tzw. adult guest (czyli po prostu "dorosły gość"). • Zapraszamy Państwa rownież do włączenia się w działalność Fundacji, jako tzw. Komitet. Tworzą go zarówno rodzice, jak i duchowni, nauczyciele, studenci, wszyscy, którzy chcą wesprzeć działania Fundacji. To grupa dorosłych ludzi, którzy wierząc w misję i cel Young Life wspierają naszych liderów, wolontariuszy i nasze działania poprzez: modlitwę • dzielenie się swoimi doświadczeniami, radą i wsparciem duchowym • wsparcie w pozyskiwaniu środków, poszukiwaniu sponsorów • promowanie działań Fundacji • pomoc przy organizacji rożnych eventów • wsparcie organizacyjne czy też administracyjne Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami, mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź znają Państwo kogoś kto mógłby chcieć dołączyć do naszego Komitetu, służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu.

Szkoły

Drodzy dyrektorzy, nauczyciele, jako Fundacja chcemy również nieodpłatnie wspierać Państwa działalność edukacyjną i wychowawczą, dlatego też oferujemy pomoc w różnorakich formach: • English Club - nauka języka angielskiego w formie konwersacji, gier językowych • Impact Club - programy skierowane na praktyczną naukę i rozwój młodzieży poprzez zaangażowanie w prace na rzecz społeczności lokalnej • Opieka odpowiednio przygotowanej kadry podczas wycieczek szkolnych • Rekolekcje/ pomoc w przygotowaniu do bierzmowania Jesteśmy otwarci na inne propozycje, współpracę i zapraszamy Państwa do kontaktu.

Duchowni

Jako chrześcijańska organizacja, chcemy wspierać lokalne wspólnoty kościelne i pokazywać młodym ludziom, jaką przygodą zmieniającą życie może być prawdziwa relacja z Bogiem. Oferujemy naszą pomoc w prowadzeniu rekolekcji – dysponujemy materiałami, a przede wszystkim sporą grupą wolontariuszy, która ma doświadczenie w pracy z młodzieżą, gotową przeprowadzić warsztaty i gry integracyjne. Wierzymy, że dobra zabawa pozwala przełamywać bariery i ułatwia nawiązywanie kontaktu, co przygotowuje nastolatki na uważniejsze słuchanie o Bogu i tym, co ważne. Jesteśmy również skłonni pomóc w przygotowaniu do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy do kontaktu z nami i współpracy!